بذر دستگاه لیزر قهر و صلح و دوستی

ن دستگاه لیزر از خانواده ی لوبیا سانان بوده و کلا این خانواده به داشتن دستگاه لیزر های تکامل یافته با قابلیت حرکت تناول کردن برگها دارای شهرت می باشند !! site iranrotec.ir این دستگاه لیزر دربردارنده میموزین , تانن و اگزالات کلسیم هست . یک دستگاه لیزر دیگه هم ازین خانواده داریم به نام دستگاه لیزر رقصنده! آن هم با حرکت خورشید برگهایش را حرکت میدهد وحرکات موزون انجام می‌دهد به این مضمون‌ که برگها در‌پی خورشید جنبش می کنند… . . یک درختچه ی دیگر ازهمین خانواده موجود است که شبها با بدون‌نور شدن هوا برگها را روی هم میخواباند و صبح ها مجدد بیدار می شوند…به آن ابریشم شب خسب گفته می گردد .

امرها ضروری :

بذر دستگاه لیزر قهر
بذر دستگاه لیزر قهر

نخست یک دستگاه لیزر دان سایز 6 تهیه فرمائید و آن را با خاک ماسه یا مخلوط کوکوپیت و پرلیت پر نمائید . بذر را دستی یک سانتی متر باطن خاک فرو فرمائید , یه لیوان یکبار مصرف روی دستگاه لیزر دان قرار دهید تا رطوبت به 100 درصد رسد , برای نخستین دفعه همراه قارچکش کاپتان دستگاه لیزر دان را از پایین آب پاشی فرمایید و دفعه ی بعدی صبر کرده تا خاک کامل خشک شود بعدا آبیاری فرمایید . بعد از گذشت یک هفته بذور جوانه زنی می کنند .

نشا دستگاه لیزر قهر
نشا دستگاه لیزر قهر

تولیدها دارای ربط
شب رایحه بنفش
بذر دستگاه لیزر شب بو بنفش F1
3 , 000 تومان
تاج خروس هرمی
بذر دستگاه لیزر تاج خروس هرمی S1

3 , 000 تومان
ورقه اصلیمحصولاتبذر چمنبذر چمن هلندی بارن بروگ پاکتی
بذر چمن هلندی بارن بروگ پاکتی
شرایط کالا : موجود است
3 , 000 تومان
عمق کاشت

سطحی
تعداد تقریبی بذر

10 گرم
فصل کاشت

هوای خنک
مجال جوانه زنی

7 روز
گزینش میزان نور و روشنایی

آفتاب
دسته خاک

سبک وغنی

1
+
اضافه کردن به سبد خرید
– امتیاز محصول5 از 5
– جور : بذر چمن

توضیحات
نظرات
بذر چمن هلندی بارن بروگ پاکتی
چمن ها به دو جور چمن های فصل سرد و گرم تقسیم می شوند . همانگونه که از اسم آن ها مشخص است , گونه های فصل سرد به مواقعی از سال که هوا سردتر باشد سازگارترند و در دما 24 – 18 درجه سانتی گراد بهتر پرورش می کنند در حالی که چمن های فصل گرم , به دمای 35 – 26 جايگاه سازگارتر می‌باشند و اکثر زمان ها در حین فصل‌زمستان ( با کاهش دما به زیر 10 درجه سانتی گراد ) وارد یک زمان خواب می شوند . الگوی رویش اندام های هوایی چمن های فصل گرم و سرد در شکل 1 مقایسه شده‌است . اشکال فصل سرد تا حدودی اساسی به تنش های تابستانی اند و در وسط تابستان , پرورش آن‌ها کند می گردد . پرورش آنها در فصل‌پاییز ارتقا مییابد البته این رشد به اندازه رشد بهاره پرسرعت نخواهد بود .

کاشت چمن
کاشت چمن

چمن های فصل گرم سیستم ریشه ای عمیق تری نسبت به چمن های فصل سرد دارند . بیشترین جمع ریشه چمن های فصل سرد در 30 – 45 سانتی متر فوقانی خاک قرار دارد , اگرچه ریشه های منفرد تا یک سری سانتی متر نیز بسط می‌یابند . عمق نفوذ توده ریشه ای چمن های فصل گرم معمولا 90 سانتی متر یا این که طولانی تر در داخل خاک می رسد البته در این مورد ریشه های منفرد ممکن است تا عمق قابل توجهی رشد کنند . این یکی از دلایلی است که سبب ساز شده چمن های فصل گرم سازگاری بهتری نسبت به خشکی داشته باشند و نسبت به چمن های فصل سرد زیر حالت یکسان مدیریتی , نیاز آبی کمتری داشته باشند . فی مابین چمن های فصل گرم جنس Cynodon از اهمیت زیادی شامل است .

بذر چمن اسپرت
بذر چمن اسپرت

برای کاشت چمنن در آغاز زمین را به خوبی بیل زده و تحت و رو کرده آن گاه با انتهای بیل یا این که دستگاه چیزر ( در مساحت های بالا ) خاک را قابل انعطاف و پودر می‌کنیم . بعداز قابل انعطاف شدن خاک , خاک رس را اضافه کرده ( هر 180 متر یک خاور ) و آن را با غلطک فشرده سازید . در انتها برای هر 20 متر مربع یک کیلو بذر پاشیده وروی آنرا با کود گاوی یا این که اسبی پوسیده , بپوشانید . بعد از 7 روز جوانه زده و تا آن مجال روزی دو بار آبیاری کنید , پس از جوانه زنی , آب پاشی را به روی یکبار , صبح کاهش دهید .

غلطت زدن چمن
غلطت زدن چمن

پخش کود روی بذر
پخش کود روی بذر

نام چمن : اسپورت

درصد خلوص بذر چمن برموداگراس : 98 %

درصد قوه نامیه بذر چمن برموداگراس : 85 %

وزن هزاردانه بذر چمن برموداگراس : 0/5 گرم

کاربرد چمن : زمین های ورزشی ( فوتبال , دستگاه لیزر ف و … . )